MZDY, PERSONALISTIKA, ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ | KS - program, spol. s r.o.

EVROPSKÁ UNIE

EVROPSKÁ UNIE

Společnost KS - program, spol. s r.o. realizuje v rámci evropských fondů tyto projekty: 


1. ICT a strategické služby - Výzva II: Projekt 2.2 ITS02/119 "KS-portál" v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI) Ministerstva průmyslu a obchodu.

 

2. Program 5.3 NM - Nemovitosti - Výzva II: Stavební úpravy a oprava objektu na parcele č. 264, číslo ŽoP1: 5.3 NM02/143/1-2/2011 v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI) Ministerstva průmyslu a obchodu.

 

3. ICT v podnicích - Výzva III: Nové ICT vybavení společnosti KS-program spol. s r.o., č. projektu 2.2 ITP03/396 v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI) Ministerstva průmyslu a obchodu.

 

4. KS - APK společností KS - program: Společnost KS - program, spol. s r.o. realizuje projekt, jehož cílem je vytvoření software produktu, který bude pomocí mobilních zařízení (chytré telefony nebo tablety) umožňovat některé činnosti v personálním systému společnosti, jako. např. žádat o dovolenou, o služební cestu a pod. Pro pracovníky personálního oddělení společnosti budou v systému k dispozici další funkcionality. Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie.

 

vybrané reference
počet zpracovávaných mezd měsíčně
386.093

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Rozumím