MZDY, PERSONALISTIKA, ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ | KS - program, spol. s r.o.

KS cloud

KS cloud

Všechny aplikace s logem KS - program je možné využívat vzdáleně přes internet, a to jako službu. Tato cloudová služba je vhodná pro všechny typy uživatelů a je nabízena za velmi výhodných cenových podmínek, dostupných pro každou společnost či podnikatele. Ať už si nechcete pořizovat vlastní servery a zajišťovat jejich podporu a nebo chcete jednoduše oddělit např. manažerské mzdy od mezd ostatních zaměstnanců, je služba KS cloud určena právě pro Vás.


Společnost KS - program disponuje díky svému partnerovi – službě SoftwareHosting.cz potřebným technologickým i personálním zázemím pro maximálně bezpečné, kvalitní a pohodlné poskytování této moderní formy užívání aplikací. Abychom uměli zajistit i maximální bezpečnost Vašich dat, je provozovatel služby SoftwareHosting.cz držitelem certifikátu ISO27001:2014 a prověrky Národního bezpečnostního úřadu pro stupeň důvěrné. O provoz se denně starají špičkoví odborníci. Díky tomu získáte více klidu a méně stresu při řešení výpadků, rozvoji a údržbě serverů nebo dalších IT technologií.


Jak KS cloud funguje?


Fungování služby KS cloud je maximálně pohodlné – uživatel přistupuje k aplikacím s logem KS - program vzdáleně přes internet. V praxi se pro něj nic nemění. Uživatel spustí prostředí přes připravenou ikonu, zadá přihlašovací údaje a je připojen. Pokud si využívání chcete vyzkoušet v praxi, není nic jednoduššího, než-li navštívit stránku demo.ksprogram.cz, vyplnit přihlašovací údaje a počkat na jejich doručení – vždyť ukázaná platí.


Proč používat KS cloud?

Zadejte poptávku a zjistěte, jak získat službu KS cloud.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

vybrané reference
počet zpracovávaných mezd měsíčně
253.354

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Zavřít