MZDY, PERSONALISTIKA, ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ | KS - program, spol. s r.o.

Co Baťa vymyslel … … a my dotahujeme

05/06/2015

Ve čtvrtek 21. 5. 2015 proběhl tradiční pracovní seminář KS WorkSession 2015. Letošní ročník nesl podtitul „Co Baťa vymyslel … … a my dotahujeme“. Celá akce se uskutečnila v tématicky zaměřeném místě, nově zrekonstruovaného, Baťova Institutu ve Zlíně.

Nepříznivé počasí, které vládlo po celý den, neodradilo ca 200 přihlášených hostů. V rámci dopolední přednáškové části byly prezentovány tradiční novinky ve společnosti KS – program i v souvisejících aplikacích. V průběhu tohoto bloku byla přednesena i podnětná případová studie z praxe. Personální ředitelka, paní Ing. Marie Mitzová, představila implementaci a využití zaměstnanecké a manažerské aplikace KS portál ve společnosti BONATRANS GROUP a.s. S praktickým přínosem navázala i paní Mgr. Ivana Olivová s přednáškou „Jak na kompetenční model“. Závěr dopoledního bloku završili zástupci společnosti KS – program s plánovaným rozvojem.

Po přednáškové části byly připraveny i doprovodné aktivity. Ty byly proti minulým ročníkům spíše naučného charakteru. Každý podle svého výběru mohl absolvovat komentovanou prohlídku Baťova muzea, Baťovy galerie nebo prohlídku mrakodrapu a Baťova výtahu. Vedle aktivit byl připraven i menší workshop, který byl zaměřený na diskuzi k HR controllingu v našich aplikacích. Nechybělo ani vydatné pohoštění, které bylo připraveno po celý den formou teplého bohatého rautu a chutných pokrmů. Sladkou tečkou na závěr byla čokoládová fontána. Velmi kladně byla hodnocena i přednáška „Systém řízení Baťa v praxi“. Tato přednáška byla malým bonusem k občerstvení. Největším zážitkem pro účastníky bylo závěrečné představení stand-up show Lukáše Pavláska a Tomáše Matonohy. Herci z pořadu Na Stojáka předaly všem účastníkům návody do pracovního života, byly zodpovězeny všechny otázky "Brněnského hantecu" a zazněly i další úsměvné povídky.

Doufáme, že seminář byl pro všechny uživatele přínosným a pohodově stráveným dnem. Pro všechny, kteří by chtěli zhlédnout nebo si připomenout, jak vypadalo závěrečné představení, prohlédnout si fotografie či stáhnout prezentace jsou tyto podklady k dispozici níže.

Archivní foto 2015

Prezentace 2015Autor
05/06/2015
vybrané reference
počet zpracovávaných mezd měsíčně
386.093

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Rozumím