MZDY, PERSONALISTIKA, ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ | KS - program, spol. s r.o.

25 let s Vámi - Narozeninová párty KS

31/10/2016

Vážení uživatelé,

společnost KS-program, spol. s r.o. oslaví 25. výročí svého založení. Čtvrt století existence firmy je určitým způsobem důvodem k oslavě. Rádi bychom Vás proto pozvali na společné setkání, které se uskuteční 23.11.2016 od 9:00 hodin v BEA centrum Olomouc.

Oficiální program bude zahájen v 10:00 hodin. Následovat bude průřez historií společnosti KS-program se zastávkami v klíčových okamžicích. Dále bude na programu soutěž o velmi zajímavé ceny, pak obědový raut a akci zakončí talk show "Káťa a krokodýl" v podání Marka Vašuta, který bude také celý program moderovat.

BEA centrum Olomouc propojuje svět podnikání (Business) s akademickou sférou (Education) za účelem akcelerace podnikání (Acceleration) v Olomouckém kraji. Pod jednou střechou vzniká unikátní prostředí zaměřené na zavádění byznys inovací v regionálních mikro, malých a středních podnicích, ale i na prosazování dlouhodobé strategie vzdělávání, které jsou klíčové pro podnikatelský úspěch. Myslíme si proto, že je o unikátní a ideální místo pro setkání při této příležitosti.

BEA centrum Olomouc je přístupné autem i vlakem. Od hlavního nádraží v Olomouci je vzdáleno pouhých 10 minut chůze. Nemusíte proto řešit způsob návratu domů v případě, že budete chtít ochutnat některou z valašských specialit.

Účast na akci je je vyhrazena pro 3 osoby z každé společnosti a do celkového počtu 250 účastníků. Pro všechny registrované je účast na oslavě ZDARMA.

Podrobnější informace budou přibývat zde na KSPROGRAM.cz – sledujte nás, ať si své místo zarezervujete včas! Všechny budeme samozřejmě informovat i pravidelným newsletterem, který bude posílán e-mailem. Těšíme se na vás na narozeninové oslavě KS! Naladit se můžete již nyní z některých reportáží a fotoreportáží ze setkání uživatelů KS WorkSession zde na KSPROGRAM.cz.PROPOZICE

Termín: 23.11.2016 (středa)

Místo konání: BEA centrum Olomouc (tř. Kosmonautů 1288/1, 779 00 Olomouc)

GPS: 49.5907800N, 17.2674822E

Počet možných přihlášení: 3 osoby z každé společnosti a do celkového počtu 250 účastníků

V případě zájmu o větší počet účastníků nás kontaktujte na telefonním čísle +420 571 499 480 nebo na e-mailu obchod@ksprogram.cz. Pro všechny uživatele a zákazníky je účast na semináři zdarma.

Registrace: Je možná prostřednictvím registračního formuláře, níže

Registrační formulář bude k dispozici do 20.11.2016. Následně bude přihlašování zastaveno. Registrace na místě nebude možná. Každý účastník je povinen zadat platný e-mail, na který mu budou v dostatečném předstihu zaslány pokyny k organizačním náležitostem (parkování v místě, umístění registrace, orientační plánek, apod.). Celkový stav přihlašování bude znázorněn graficky i textově. ZNÁZORNĚNÍ NENÍ ON-LINE A BUDE AKTUALIZOVÁNO CCA. 2x ZA DEN.PŘIHLAŠOVÁNÍ A AKTUÁLNÍ STAV

Poslední aktualizace 3.11.2016, 13:00

 

25 let s Vámi - Narozeninová párty KS - programREGISTRACE

Přihlašování proveďte prostřednictvím tohoto formuláře: REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

AutorAdam Krytinář
31/10/2016
vybrané reference
počet zpracovávaných mezd měsíčně
386.093

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Rozumím