MZDY, PERSONALISTIKA, ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ | KS - program, spol. s r.o.

Jsme tu proto, abychom vám pomohli

16/03/2020

Vážení uživatelé KS aplikací,


Naším prvořadým zájmem ve společnosti KS - program bylo vždy podporovat uživatele našich aplikací. I když čelíme aktuální situaci, zůstáváme této misi upřímně věrni.


Přestože naši zaměstnanci pracují z domova, aby chránili své zdraví a bezpečnost, jsou připraveni nadále zajišťovat technickou podporu. Jsme tu, abychom vám pomohli s každým problémem nebo dotazem, který byste mohli mít. Jako vždy najdete užitečné zdroje informací i v našich příručkách, které i nadále aktualizujeme. Současně připravujeme nové typy webinářů, které vám pomohou zajistit všechny povinnosti zaměstnavatelů v současných specifických podmínkách.


Nadále také běží vývoj našich aplikací tak, aby byly připraveny pomáhat při zpracování mezd a řízení lidských zdrojů při jakékoliv změně legislativních předpisů. Neustále vyhodnocujeme situaci a snažíme se přinést nové funkce a možnosti, které mohou podpořit vaše podnikání v časech, které nás čekají.


Těšíme se, že se situace brzy stabilizuje a všichni se společně sejdeme na každoročním setkání uživatelů KS WorkSession 2020.


S přáním pevného zdraví


Tým KS - program

AutorDavid Řezníček
16/03/2020
vybrané reference
počet zpracovávaných mezd měsíčně
386.093

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Rozumím