MZDY, PERSONALISTIKA, ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ | KS - program, spol. s r.o.

S&T CZ s.r.o.

S&T CZ s.r.o.

Systémový integrátor a technologická firma S&T CZ je součástí nadnárodního dodavatele IT řešení a služeb, rakouské skupiny S&T. Firma působí ve třiadvaceti zemích světa a na péči o klienty vyhrazuje více než tři tisíce zkušených odborníků. Tuzemská pobočka S&T CZ zajišťuje pro zákazníky veškeré IT služby od návrhu podnikových systémů a infrastruktury přes dodávky a implementace potřebného softwaru a hardwaru až po širokou paletu servisních služeb.

Podnikové systémy pro všechny typy organizací – S&T navrhuje a implementuje podnikové řídící systémy (ERP), Business Intelligence (BI) a Corporate Performance Management (CPM), průmyslové systémy a aplikace včetně specializovaných systémů pro státní správu. S&T je jedním z klíčových partnerů společnosti SAP.

V oblasti technické infrastruktury S&T zajišťuje kupříkladu budování síťové infrastruktury, správu podnikových dat, zabezpečení IT infrastruktury, centralizaci a virtualizaci dat, přístupové strategie, Desktop Managed Services, vzdělávání a paletu dalších služeb.

Ze segmentu správy a podpory technické infrastruktury S&T nabízí služby uživatelského helpdesku, outsourcing, dohled a monitoring informačních technologií, Disaster Recovery / Business Continuity, technický servis, změny infrastruktury, tisková řešení, nepřetržitou podporu a péči o zákazníka, a další služby.

Společné reference:

BONATRANS GROUP a.s.
C.S.CARGO a.s.
DAIHO CZECH s.r.o.
Humpolecké strojírny a.s.
KBA - Grafitec s.r.o.
Key Plastics Czech spol. s r.o.
ORPA papír a.s.
PILSEN STEEL s.r.o. (dříve Škoda Steel)
PSP Engineering a.s.
Seco GROUP, a.s.
WAGON AUTOMOTIVE spol. s r.o.

Kontaktní informace:

S&T CZ s.r.o.
budova City Empiria
Na Strži 65/1702
140 00 Praha 4
T: +420 296 538 111
F: +420 296 538 222
email: info@sntcz.cz
http://www.snt-services.cz

vybrané reference
počet zpracovávaných mezd měsíčně
386.093

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Rozumím