MZDY, PERSONALISTIKA, ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ | KS - program, spol. s r.o.

ČAPEK - WinDUO, s.r.o.

ČAPEK - WinDUO, s.r.o.

Společnost ČAPEK-WinDUO, s.r.o. patří mezi přední softwarové firmy na českém i slovenském trhu a zabývá se vývojem účetního programu WinDUO již 19 let. Prioritou společnosti je tradice, kvalita, mnohaleté zkušenosti, spolupráce s auditory a daňovými poradci, spolehlivost a snadná obsluha.

WinDUO Je komplexním informačním systémem se snadnou obsluhou, provázaností záznamů, on-line podporou, účetním a daňovým poradenstvím. Program odpovídá zákonům o účetnictví, dani z příjmu, DPH a dalším souvisejícím předpisům a vyhláškám. Obsahuje účetnictví, pohledávky, fakturaci, závazky, pokladnu, bankovní operace, interní doklady, adresář obchodních partnerů, majetek, účetní a daňové odpisy, sklad vč. materiálu, zboží, služeb, výrobků, ekvivalentů, sledování výrobních čísel a objednávek.
Začínajícím podnikatelům nabízí možnost účtovat ve WinDUO zcela zdarma ve WinDUO GRATIS (plně funkční verze omezena počtem dokladů) nebo zakoupit si jednoroční licenci. Občanským sdružením, nadacím, nadačním fondům, obecně prospěšným společnostem a církevním organizacím je nabízen WinDUO BENEFIT za zvýhodněnou cenu 1,- Kč, což výrazně umožní těmto subjektům uspořit finanční prostředky. Software WinDUO je dodáván také zdarma do škol pro výuku studentů. Pro příspěvkové organizace splňuje veškeré náležitosti s patřičnými výstupy pro obce a kraj.

Společné reference:

Dům techniky Ostrava, s.r.o.

Kontaktní informace:

ČAPEK - WinDUO, s.r.o.
Chittussiho 13
710 00 Ostrava
Tel.: +420 596 248 545
Fax: +420 596 248 585
Email: winduo@winduo.cz
Web: www.winduo.cz

vybrané reference
počet zpracovávaných mezd měsíčně
386.093

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Rozumím