MZDY, PERSONALISTIKA, ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ | KS - program, spol. s r.o.

SoftwareHosting.cz

SoftwareHosting.cz

V rámci služeb SoftwareHosting.cz pro Vás zabezpečujeme veškeré technické podmínky pro bezproblémový chod Vašeho mzdového a personálního informačního systému, emailového serveru a webových stránek. Virtualizace nabízí vyšší bezpečnost dat než-li standardní dedikovaný server a díky záložním řešením i vyšší dostupnost této služby. Samozřejmostí je snaha garance maximální úrovně kvality.

Proč hostovat mzdový a personální informační systém?

Poradíme Vám
· Lidé v týmu SoftwareHosting.cz mají dlouholeté zkušenosti v oblasti aplikačního hostingu. Jsou připraveni Vám odborně poradit, pomoci a individuálně nastavit službu.

Pracujete odkudkoliv
· Pracujte od zákazníka, z domova či ze zahraničí a mějte svá data a pracovní plochu vždy k dispozici. SoftwareHosting.cz Vám umožní přistupovat k Vašim firemním aplikacím odkudkoliv z internetu.

Získáte technickou podporu a nonstop dohled
· Vaše systémy a data jsou pod neustálým dohledem našich odborníků. Díky tomu garantujeme jejich vysokou dostupnost. SoftwareHosting.cz má technickou podporu v režimu 24/7/365.

Přizpůsobíme se
· SoftwareHosting.cz se flexibilně přizpůsobí vašim aktuálním požadavkům na výkon i počet uživatelů.

Ušetříte
· Se Softwarehosting.cz ušetříte až 40% nákladů na provoz firemních aplikací.

Neinvestujete do hardwaru a softwaru
· Pronajměte si hardware a software jako službu. Můžete tak lépe investovat do svých obchodních aktivit.

Máte data v maximálním bezpečí
· Využíváme profesionální technologie. Vaše data jsou u nás maximálně zabezpečena proti ztrátě i odcizení. Provozovatel služby je držitelem osvědčení NBÚ, na jehož základě mohou být společnosti poskytovány nebo u ni mohou vznikat utajované informace do a včetně stupně utajení „Důvěrné“.

Nejste ničím omezováni
· Nemusíte řešit, na jakém zařízení či v jakém operačním systému pracujete. Nenechte se zatěžovat složitostmi IT. Jsme kompatibilní s Windows, Apple, Linuxem i Androidem.

Začněte ihned
· Připojení je velmi jednoduché. Nejdříve od nás obdržíte zabezpečené přístupové údaje. Pak už jen kliknete na ikonu na ploše, přihlásíte se a můžete pracovat.

vybrané reference
počet zpracovávaných mezd měsíčně
386.093

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Rozumím