Vyzkoušejte zdarma
>
Docházkový systémDocházkový systém

Jednoduchá a přehledná docházka zaměstnanců s vazbou na schvalovací workflow. Využijte také plánování směn.

Pokračovat
Docházkový systém

Využijete vždy, když chcete schvalovat nepřítomnosti, evidovat docházku nebo čas strávený na projektech. To vše lze také přehledně plánovat. 

Čas. To je to, za co lidem platíte. Využijte možnosti sledování času stráveného v práci, na projektech, na služebních cestách. Využijte možnosti evidence docházky naplno a podle Vašich potřeb.

Stačí Vám schvalovní nepřítomností? Pak může docházka sama pouze dogenerovat odpracovanou dobu. Nastavte si schvalovací workflow a pusťte se do toho.

Chcete přesně sledovat čas na jednotlivých činnostech nabo projektech. Zpřístupněte vedoucím možnost evidovat přesné časy za jednotlivé zaměstnance nebo napojte docházku na Vaše terminály. Trošku více práce, ale o to přesnější výstupy.

Nevěříte zaměstnancům, že si "pípli" pracovní dobu oni sami? Zapněte na terminálu webkameru. A jistota je na dosah.

Hlídání legislativních parametrů a následný přenos schválené docházky do mezd je už jen příjemnou samozřejmostí. Stejně jako velká škála docházkových výstupů a přehledů.

Pokud je Vaší prioritou pružné plánování směn pak využijte tuto funkcionalitu. Zajistíte si vždy dostatečný počet zaměstnanců v prodejně, skladu či na jiném pracovišti. Rozlučte se s evidencí docházky v excelu jednou pro vždy! 

Poptávkový formulář

Můžete nám i zavolat +420 571 499 477
KS produkty využívají